Course Single Page1 – Kineret

קורס QA

תחום בדיקות תוכנה הינו תחום חשוב ומבוקש כיום בעולם ההייטק. בדיקות תוכנה הן למעשה שלב משמעותי בבחינת אפקטיביות של תהליך או של מוצר. בבדיקות התוכנה מפעיל הבודק את כלל התהליכים האפשריים במערכת הנבדקת על מנת לבחון לבדוק ולהעריך את פעולתם. מטרת בדיקות תוכנה אוטומטיות הינה לשפר את תהליך הייצור, לצמצם תקלות ולוודא איכות מוצר. תהליך זה מצריך מבודק תוכנה ראייה מערכתית, ידע במתודולוגיות, שיטות עבודה דיוק ועוד.
כאשר הבדיקה נעשית באופן ידני היא עלולה להתארך ולהיות מייגעת ומסורבלת, שכן מדובר בתהליך ארוך הכולל חזרה מרובה על התהליך. אוטומציה מקדמת את הבדיקה ויוצרת תהליך מהיר, איכותי ומדויק הרבה יותר העולה ביתרונותיו על כל בדיקה ידנית. זו הסיבה למגמה הולכת וגוברת מצד ארגוני ההייטק המתקדמים להכשיר את בודקי התוכנה שלהם כבודקי אוטומציה ולא כבודקים ידניים.

 • לימודים מרחוק
 • מועד פתיחה: מאי 2024
 • המפגשים מוקלטים וזמינים לצפייה

מרצי הקורס

Kineret
סאיד ג'אבר

מדריך, יועץ ומטמיע מערכות אוטומטיות בחברת עתיד האוטומציה. בעל תואר מהנדס תוכנה ממכללת עזריאלי ירושלים. בעל רקע בתחום פיתוח תוכנה, בקיא במגוון שפות תכנות וכלי פיתוח תוכנה. מרצה במגוון חברות הייטק בתעשייה.

Kineret
יועץ אקדמי: יוני פלנר

מייסד מכללת עתיד האוטומציה, מכללת בוטיק המתמחה בהדרכות, ייעוץ והטמעה של מערכות אוטומציה מורכבות. בוגר תואר ראשון למדעי המחשב, עובד בהייטק 18 שנים.

Kineret
טל חקוקי

מרצה מטעם מרכז כנרת לחדשנות ויזמות (KIC) , מנהל אקוסיסטם KIC, יזם ומרצה לתחומי הבינה המלאכותית, חדשנות משבשת, יזמות, פיתוח קריירה והכנה לתעסוקה.

למי מיועד הקורס

הקורס מתאים לאנשים ללא רקע מוקדם המעוניינים להיכנס לתחום, חיילים משוחררים והמעוניינים בהסבה מקצועית.

אודות הקורס

הקורס נלמד במתכונת מקוונת המשלבת לימודים פרונטליים עם חומרים דיגיטליים איכותיים, תוך מיקוד המשתתפים למציאת עבודה בתחום. השיעורים מעשיים, בהם מכינים הסטודנטים תיק עבודות.
במסגרת הקורס מתקיימים שיעורים וסדנאות של KIC- מרכז כנרת לחדשנות ויזמות אשר יסייעו בהשתלבות הבוגרים בעולם התעסוקה. מבין הסדנאות המועברות: פלטפורמות AI, CANVA, MONDAY, LINKDIN סדנה ממוקדת הכנה לעולם התעסוקה. עם סיום הקורס יפעיל מרכז החדשנות קהילה דיגיטלית לבוגרי הכשרות ההייטק, שמטרתה שיתוף ידע ושיתוף אפשרויות בעולם התעסוקה.

התכנית כוללת:
 • מכינה בת שלושה מפגשים בה לומדים את בסיס שפת פיתוח תשתיות הבדיקה ובסיומה בחינה.
 • כלי פיתוח ואוטומציה – Selenium WebDriver, Maven, TestNG, REST Assured
 • שיטות עבודה באוטומציה – Data Driven Testing, Page Object Model
 • התממשקות לכלים חיצוניים – Jenkins, Allure Reports
 • הכרות עם כלי אוטומציה נוספים בשוק: Cypress, Playwright, Selenium (C#), Selenium (Python)
 •   חדש!! הכנסת תהליכי עבודה עם בינה מלאכותית.
 •  הכשרה מיוחדת בתחום כישורים רכים, עבודת צוות, יזמות וחדשנות על ידי מרכז חדשנות כנרת.
 • הכשרה מיוחדת בתחום כישורים רכים, עבודת צוות, יזמות וחדשנות על ידי מרכז חדשנות כנרת
 • ליווי אישי בבניית תיק עבודות.

יתרונות הקורס

 • בניית תיק עבודות מעשי המציג את הכישורים והניסיון המעשי של הסטודנטים בפני מעסיקים פוטנציאליים, ומעניק יתרון תחרותי בשוק העבודה.
 • קורס מעשי המשלב יישום פרויקטים רבים במקביל לידע התיאורטי.
 • הרצאות מוקלטות של השיעורים המאפשרות חזרה על חומר הלימוד, גם לאחר ההרצאה.
 • סדנאות תומכות המתמקדות ב-AI, CANVA, MONDAY, LinkedIn והכנה לעולם התעסוקה, מספקות מיומנויות וידע נוספים שיכולים לשפר עוד יותר את יכולת התעסוקה של הסטודנטים.

מספר מפגשים

25 מפגשים
135 שעות לימוד אקדמיות

לעומדים בחובות הקורס יוענקו:

תעודת פיתוח תשתיות בדיקה Automation Test QA מטעם היחידה ללימודי חוץ של האקדמית כנרת, מכללת עתיד האוטומציה ובשיתוף הרשות לחדשנות.

למידע נוסף

השאירו פרטים

  קורסים נוספים בתחום

  קורס מיישם הגנת סייבר
  פרטים נוספים
  קורס ניהול פרויקטים
  פרטים נוספים
  קורס תשתיות ענן
  פרטים נוספים
  קורס דאטה אנליסט
  פרטים נוספים

  הבוגרים

  שיתוף חוויות של בוגרים

  בית הספר להייטק בצפון מלווה את הבוגרים במציאת עבודה במהלך הלימודים ולאחר סיומם ומסייע להם להצטייד בכלים הנכונים שיעזרו להם בהמשך הקריירה.

  "חשבתי שאני מומחית ב canva. בשיעור של קנבה השבוע, גיליתי המון מידע מפתיעה והכרחית על השימוש בפלטפורמה הזאת. הקורס ממש שווה, מעניין ויעיל. וגם היה לי זכות להשתתף בסדנה הנפלאה הזאת. צוות המרצים ברמה גבוהה ביותר. תודה והצלחות רבו"

  אנה צ'ורנה

  בוגרת קורס ניהול פרויקטים

  "הקורס מקצועי מאד. נתן לי כלים פרקטים מאד בתחום התכנות והWEB ככלל, ובתחום האוטומציה בפרט. למדתי לקרוא קוד מקור של אתרי אינטרנט ולפתח בדיקות אוטומטיות דרך תרגיליםמעשיים,מאתגרים, ועם תמיכה מלאה מהמדריך הנהדר שהיה זמין תמיד ועזר בכל שאלה שהייתה"

  אלון קיטלרו

  בוגר קורס QA

  כיועצת עסקית ומנהלת סוכנות לשירותי משרד אני תמיד רוצה לשכלל את הכלים שעומדים לרשותי. הקורס נתן לי ידע משמעותי וכלים לניהול. תפיסת העולם האג'ילי, השגרות והכלים לבקרה, והעקרון של מבנה הצוות – הפך להיות כלי עבודה משמעותי שאני מטמיעה עבור לקוחות שלי. במקביל הכישורים שלי כפרויקטורית השתדרגו ופתחו תחומי עבודה ושירותים חדשים.

  דפנה סינגר

  בוגרת קורס ניהול פרויקטים

  התחלתי את הקורס מבלי ידע מקדים בקוד הקורס הקנה לי כלים וידע. הדברים הנלמדים בקורס שימושים מאוד אך תמיד צריך להרחיב טיפה כדי להשתלב בתעשייה. בנוסף מרצים מעולים.

  ניר בלחנס

  בוגר קורס QA